Teslimat Koşulları


1 - Kayan yazılarınız ve parça ürünleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin  Şişli / İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

2 - Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri için lütfen bizden bilgi alınız.

3 - Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

4 - Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

5 - Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Depopa Garantisi ile size teslim edilecektir.

6 - Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

7 - www.depopa.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda ;
ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

8 - Siparişinizi kargo görevlisinden teslim almadan önce hasar kontrol yapmanız gerekmektedir. Herhangi bir hasar durumunda kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlatmanız gerekmektedir. Hasarlı çıkan siparişiniz için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulmasına dikkat ediniz.Görevliye tutanağı hazırlatıp ürünü bize ulaştırdığınız taktirde gerekli değişimler yapılıp ürün tarafınıza tekrardan kargolanacaktır. Hasarlı ürünü size teslimatı yapan kargo firması ile geri göndermeniz gerekmektedir.

9 - Türkiye'nin her noktasına kargo hizmetimiz mevcuttur. Herhangi bir konum sınırlaması yoktur. Ürünler anlaşmalı kargo firmaları tarafından kapınıza kadar getirilecektir.

10 - Yurtdışı'nda her noktaya kargo hizmetimiz mevcuttur. Anlaşmalı olduğumuz uçak kargo firmaları ile yurtdışında bile ürününüz sorunsuz bir şekilde kapınıza kadar getirilecektir.

11 - Havale veya EFT ile yapacağınız siparişlerde , siparişin hazırlanma statüsüne geçmesi için toplam bedelin hepsinin Depopa Elektronik banka hesabına gönderilmiş olması gerekir. Ödeme bedelinin gönderilmediği durumlarda siparişin iptal süresi 2 gündür. Ödeme banka hesabına yansıdığı an siparişiniz üretim aşamasına geçirilir. Ödeme yaparken açıklama kısmına "İsim Soyisim" veya "Firma Adı" mutlaka belirtilmelidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.