LED KAYAN YAZI

LED KAYAN YAZI

21 Eylül 2018

Günümüzde reklam denince ilk akla gelen iş yerinizin tabelasıdır. Günümüzde bunun için artık  kırmızı kayan yazı - sarı kayan yazıbeyaz kayan yazı - yeşil kayan yazı - mavi kayan yazı renkleri mevcuttur.

 

Peki kayan yazı nedir?

*  Kayan yazı uygun fiyatlı reklam sistemidir.

*  Ürünlerinizi müşterilerinize birebir tanıtma imkânı sağlar.

*  Ekonomiktir ve elektrik  tüketimi çok azdır.

*  Uzun ömürlüdür.

 

 

Kırmızı kayan yazı, müşterilerin dikkatlerini çekmek için  yazı şeklinde hareket eden görsel sistemlerdir. Reklam, ilan, tanıtım, indirim  için kullanabileceğiniz 16*32 panellerden oluşan, renk ve özelliklerdeki led tabeladır. Restoranlar, hoteller, fuarlar ve elektronik dükkânlarında olmak üzere birçok alanda kullanılabilir. Kayan yazı tabela sisteminde kullanılan en önemli ve kaliteyi belirleyen elektronik elemandır. Led tabela ve kayan yazıda düşük kalite ürün kullanılırsa tabela 3-5 ay içerisinde arıza vermeye başlar ve modül renklerinde ışığın azalması ve yanmaması gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Led tabela sistemlerinde led kalitesine önemlidir. Led kayan yazı standart normal tabela sistemlerine kıyasla çok daha etkilidir. Firmanızın iş verimliliğini arttırır, normal tabelalara göre daha küçüktür. Kayan yazı tabela sistemi ile ürünlerinizi müşterilerinize doğrudan tanıtabilirsiniz. Led tabela sistemi ile birbirinden farklı pek çok değişik görseller kullanarak istediğiniz yazıları tabelanıza yazabilirsiniz. Müşterilerinizin sizi fark etmesini sağlarsınız. Renkli çizgi, yazı ve şekilleri sayesinde müşterilerinizin dikkatini çekmenizi sağlarsınız ve böylece satışlarınız ve müşterileriniz artacaktır. Led kayan yazı sistemlerinin elektrik güç tüketimi çok azdır ve ekonomiktir. Normal sabit bir tabelanın onda biri kadar enerji harcamaktadır. Kayan yazılar ışık sayesinde 24 saat aynı etkiyi verebilmektedir. Gece ve gündüz fark etmeksizin aynı görünürlüğe sahip olacaksınız. Dış mekânlar için uygun parlaklıkta led’lerin kullanıldığı kolay kullanım ve montaj özelliklerine sahip elektronik tabelalardır.

Kullandığımız malzemeler ve işçilik 1. sınıf kalitede olup kalite sertifikalarımız mevcuttur. Ürünlerimiz 2 yıl boyunca “DEPOPA ELEKTRONİK” tarafından güvence altındadır. Ayrıca sitemizde eğitim videoları ve teknik servis numaralarımız mevcuttur. Program eğitiminizi isterseniz sitemizde bulunan kolay anlaşılır videolarımızla ya da teknik servis ekibimizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.